Triathloniści przetestują Nike + SportWatch GPS podczas Półmaratonu Warszawskiego.

Dymek informacje, testy Leave a Comment

Już ten weekend, podczas Expo Sport&Fitness w Centrum Olimpijskim w Warszawie, na imprezie towarzyszącej przy Półmaratonie Warszawskim, pojawi się unikalna okazja dowiedzenia się więcej szczegółów od ekspertów Ergosport o zegarku Nike+ SportWatch GPS oraz o całym systemie Nike+. Dodatkowo będzie można w ciągu tych dwóch dni wypożyczyć zegarki na krótki test, przespacerować się czy zrobić rozruch, a następnie zrzucić uzyskane dane na platformę Nike+ na stoisku Ergosport. Trwa konkurs dla uczestników niedzielnego biegu. Zwycięzcy stworzą drużynę TomTom-a, współproducenta Nike+ SporWatch GPS. Aby się do niej zakwalifikować należy przesłać jeszcze dziś hasło promujące zegarek na adres biuro@ergosport.pl wraz z danymi kontaktowymi. Autorzy trzech najbardziej oryginalnych propozycji otrzymają koszulki startowe oraz przetestują Nike+ SportWatch GPS w czasie półmaratonu.

Miło nam poinformować, że w drużynie TomTom-a wystartuje dwóch czołowych zawodników naszego klubu: Łukasz Kalaszczyński i Sebastian Dymek. Nasi zawodnicy, ubrani w koszulki promujące nowy produkt firmy Nike i TomTom, przetestują nowe cacko podczas niedzielnego Półmaratonu Warszawskiego. Trzech zawodników wyczynowych i trzech zwycięzców konkursu od razu po biegu podzielą się wrażeniami na temat nowego zegarka Nike + SportWatch GPS.
Zapraszamy wszystkich kibiców PTT DELTY na stronę internetową po półmaratonie. Dowiecie się, jakie wyniki uzyskali zawodnicy, a także jak sprawdził się testowany Sportwatch GPS. Relacja okraszona będzie bogatą dokumentacją fotograficzną.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj tu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.