To już pewne! Szykujcie się na duathlon w Szwajcarii!

Dymek informacje Leave a Comment

Miło nam ogłosić, że Płockie Towarzystwo Triathlonu DELTA wraz z Andrzejem Dwojnychem, wójtem gminy Brudzeń Duży, zorganizują 3 maja 2012 roku I Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii. Miejsce rozegrania zawodów – Zielona Dolina w Janoszycach. Zawody odbędą się w odmianie „cross duathlon”, czyli na rowerach MTB. Dystans z jakim zmierzą się zawodnicy to : 3 km biegu, 10 km jazdy na rowerze i 2 km biegu.

W duathlonie wystartować może każdy, kto ukończył 16 lat. Wystarczy własny rower górski i kask. Tradycyjnie, tak jak w poprzednich latach, odbędzie się także wyścig kolarski na dystansie 10 km.

Już w poniedziałek ruszają zapisy, a także opublikujemy regulamin zawodów. W tej chwili możemy zapewnić, że nie będziemy pobierać żadnych opłat startowych. Sportowcy rywalizować będą w pięciu kategoriach (3 dla mężczyn i 2 dla kobiet). Wszyscy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowe medale i koszulki. Zapewniamy także posiłek i wodę na mecie.
Jednak największą aktrakcją duathlonu bez wątpienia będzie widowiskowa i malownicza trasa na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Zapewniamy Was, że nawet najbardziej zaprawieni z w bojach zawodnicy będą mieć nie lada wyzwanie, aby przejechać trasę rowerową.

Szczegółowe informacje na temat zawodów już w poniedziałek. Rezerwujcie termin na 3 maja! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.