„Honorowy Dawca Energii Fortum”

Dymek triathlon 1 Comment

fortumUprawiamy sport z różnych powodów i w różnym celu: dla przyjemności, dla bicia rekordów, dla pozbycia się nadwagi, dla zdrowia. Teraz możemy również ruszać się i …. pomagać! Codzienny trening może stać się okazją do tego, żeby zebrać środki finansowe na cel charytatywny w jednym z pięciu miast – Bytom, Częstochowa, Płock, Wrocław, Zabrze.

Już na przełomie marca i kwietnia rusza kolejna odsłona akcji Honorowy Dawca Energii Fortum, przeznaczonej dla ludzi aktywnych!

Użytkownicy będą mogli ściągnąć darmową aplikację „Honorowy Dawca Energii Fortum”, która przeznaczona jest dla telefonów typu smartfon, dla systemów IOS, Android oraz Windows. Po ściągnięciu aplikacji użytkownik wybiera miasto oraz aktywność sportową (nordic walking, bieganie, rower). W czasie treningu, włączona aplikacja HDEF zlicza przemierzone kilometry, które automatycznie przelicza na energię. Przez cały czas trwania akcji kolejne porcje wyprodukowanej energii (liczonej w watogodzinach) są sumowe zarówno dla indywidualnych biegaczy jak i całych miast. Kiedy liczniki energii zostaną zatrzymane, Fortum przekaże darowiznę na cele charytatywne w każdej z 5 lokalizacji. Wysokość darowizny uzależniona będzie od miejsca w rankingu Miast, czyli ilości energii wyprodukowanej przez biegaczy danego Miasta.

Aplikacja HDEF jest całkowicie darmowa. Żeby zrobić coś dla innych wystarczy odrobina pasji i kilka kliknięć w Internecie! Ściągnij naszą aplikację Honorowy Dawca Energii Fortum, kumuluj energię i zbieraj pieniądze w ramach akcji HDEF!

Pamiętaj – ruszamy już wkrótce!fortum

Comments 1

  1. Pingback: Honorowy Dawca Energii 2015 | Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.