Amazonki.net zdjęcie grupowe

Honorowy Dawca Energii 2015

Jacek Żółtowski non profit 1 Comment

Cześć,

25 kwietnia wystartowała kolejna odsłona wsparcia dla wybranych organizacji charytatywnych. W naszym mieście, w 2015 roku jest to Płockie Stowarzyszenie „Amazonki” organizacja, która od kilkunastu lat działa na rzecz kobiet po przebytej chorobie nowotworowej, pomaga w powrocie do sprawności fizycznej i psychicznej oraz uświadamia społeczeństwu jak ważna jest profilaktyka raka piersi.

Jak w roku ubiegłym, tak i teraz my – każdy, kto zainstaluje apkę na telefonie typu smartfon, dla systemów IOS, Android oraz na Windows , każdy może przyczynić się rzeczywistego, materialnego wsparcia akcji przez Fortum które jest obecne w mediach społecznościowych (flickr, facebook, youtube). 

Dobra zabawa dla każdego kto zdecyduje się zainstalować aplikację na swoim smartfonie i za każdym razem gdy wyjdzie na spacer, pobiegać, pojeździć na rowerze, za każdym razem włączy aplikację zliczającą jego aktywność i przeliczającą ją na wytworzoną energię.

Aplikacja dostępna  jest dostępna w App Store Play Market   Windows Store

Zapraszamy do wspólnej zabawy i bezinteresownej pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Dziś. Teraz.

[success]Jedynym wymogiem formalnym jest rejestracja (poprzez Facebook lub adres e-mail) podając dane – imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Adres e-mail jest jedynym kanałem kontaktowym z uczestnikiem akcji, ważne jest, aby był prawdziwy. [/success]

To nie boli – sprawdziliśmy w ubiegłym roku 🙂

fortum ulotka informacyjna o akcji Honorowy Dawca Energii Fortum

Informacja Prasowa

Informacja Prasowa

Comments 1

  1. Pingback: HDEF | Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.