Delta zachęca do jazdy na rowerze

Dymek informacje, sport Leave a Comment

22 września, w Europejskim Dniu bez Samochodu, w korowodzie prowadzonym przez Mariusza Pogonowskiego ze Stowarzyszenia „Per Se” oraz Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, pójdą uczniowie płockiego Gimnazjum Ekologicznego nr 6 im. prof. Władysława Szafera, Płocka Akademia Jogi, Mustangi, Benek Team, pracownicy Urzędu Miasta oraz Komunikacji Miejskiej. Korowód rusza z Podolszyc o godzinie 7.00. Zbiórka przy Galerii Mazovia. Mariusz Pogonowski, prezes Teatru „Per Se” zachęcał do zabrania ze sobą co możliwe: rowerów, rolek, wygodnych butów czy też kijków do Nordic Walking.
Do kampanii aktywnie włączył się także nasz klub. Zachęcam wszystkich zawodników DELTY do udziału w akcji. Jeżeli możecie pojawić się w czwartek o godz. 7.00 pod Mazovią gorąco zapraszam!

Na spragnionych amatorów zdrowego stylu życia przed ratuszem, gdzie usytuowana jest meta, będzie czekała kawa i herbata przygotowana przez sponsora akcji Coffee Singi Singidunum z Galerii Mazovia. Ponadto na Starym Rynku odbędzie się akcja, ile osób zmieści się do samochodu osobowego, uczestnicy „pakowania” otrzymają ciekawe nagrody, przygotowane przez Ministerstwo Środowiska, Urząd Miasta Płocka oraz podwójne karnety na kawę smakową cappuccino, ufundowane przez sponsora akcji.
Liczę na dużą frekwencję zawodników naszego małego klubu. Do zobaczenia w czwartek o godz. 7.00 przed Mazovią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.