Koniec zapisów na dystans sprint!

Dymek slider in header, triathlon Leave a Comment

uwagaGratulacje! Ustanowiliście rekord szybkości, jeżeli chodzi o zapisy na płocki triathlon! Ani razu, w dziewięcioletniej historii imprezy, nie zdarzyło się, aby zapisy zakończyły się na 3 miesiące przed zawodami. W poprzednim roku zapisy zakończyły się w połowie maja. Na liście startowej zapisanych i opłaconych zawodników na dystansie 750-20-5 jest już 142 triathlonistów! Limit w tej konkurencji wynosił 150 uczestników. Ze względu na organizację II Mistrzostw Polski Lekarzy w Triathlonie MTB zachowujemy pozostałe 8 miejsc dla uczestników tych mistrzostw.

Formularz zapisów na dystans sprint został zablokowany. Prosimy zawodników, którzy są na liście zapisanych z niepotwierdzoną płatnością dystansu sprint o nie wpłacanie startowego na konto PTT DELTA.

Zapraszamy do zapisywania się do konkurencji Otwartych Mistrzostw Płocka w triathlonie na dystansie 375-8-2.  Limit w tej konkurencji wynosi 150 osób, a na liście startowej z potwierdzoną płatnością jest obecnie zaledwie 41 zawodników.

http://sts-timing.pl/triathlonplock/index.php

Uprzejmie informujemy, że reklamacje typu „zapomniałem i nie wiedziałem” nie będą przyjmowane.

Równolegle do triathlonu trwają zapisy do III Duathlonu po Mazowieckiej Szwajcarii, który odbędzie się 1 maja w Brudzeniu Dużym.

http://formularz.ultimasport.pl/232/index.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.