25 bieg wagarowicza

Jacek Żółtowski lekkoatletyka Leave a Comment

21 marca odbył się jubileuszowy 25 bieg wagarowicza. Dobrze spisali się nasi zawodnicy: Oliwia Dąbrowska zajęła 3 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, Natalka Klekowicka w pięknym stylu wygrała kategorię klas trzecich gimnazjum, Agata Wojtycka również wygrała swoją kategorię- klas drugich gimnazjum, w tym samym biegu Ela Krzemińska była 3, a Zuzia Kolaska 4.
Pechowo zakończył się bieg klas pierwszych gimnazjum- Zuzia Budnicka i Oliwia Chudzik pomyliły trasę, ale i tak przybiegły w czołówce. Ponadto Arek Skrobiński zajął pierwsze miejsce w kategorii klas trzecich gimnazjum, Arek Jędrzejewski był czwarty w kategorii klas drugich, a najmłodszy Jasiu Kostrzewski był drugi wśród szóstoklasistów. Do mety dobiegli również Michał i Oliwia.

DSC00757 DSC00759 DSC00762 DSC00765 DSC00766 DSC00772 DSC00775 DSC00789 DSC00791 DSC00797 DSC00804 DSC00814 DSC00817 DSC00818

Tekst: Sławomir Kąpiński
Zdjęcia: Żaneta Malanowska