Waldemar Gieres nowym-starym prezesem DELTY

Dymek informacje, triathlon, zawody Leave a Comment

W ostatnią sobotę w Browarze Tumskim odbyło się Walne Zebranie członków PTT DELTA.

Podczas gorącej dyskusji ustaliliśmy kierunki działania na lata 2013-2016 roku. Dokonaliśmy zmian w statucie towarzystwa. Jedną z najważniejszych decyzji było także uchwalenie nowej składki członkowskiej, która od 2014 rok będzie wynosić 100 zł.

Następnie członkowie wybrali nowego prezesa. Jedyną zgłoszoną kandydaturą był dotychczasowy prezes Waldemar Gieres. W głosowaniu udział wzięło 20 członków, z czego

19 było za kandydaturą Gieresa. Od głosowania wstrzymał się sam zainteresowany. Po wyborze prezesa Walne Zebranie dokonało wyboru Zarządu w skład którego weszli dotychczasowi członkowie: Stanisław Dymek, Jarosław Malanowski i Jacek Żółtowski. Nowym członkiem Zarządu został Radosław Wyrwas. Podział funkcji w Zarządzie obędzie się na jego I posiedzeniu. Natomiast do Komisji Rewizyjnej powołani zostali: Ireneusz Bedyk, Damian Lewandowski oraz Maciej Salmonowicz

Po zakończeniu Walnego Zebrania odbyło się podsumowanie sezonu 2013. Tradycyjnie, każdy zawodnik przedstawił swoje dokonania w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W tym tygodniu na stronie www.pttdelta.pl ukaże się formularz, poprzez który zawodnicy klubu zagłosują, na jakie triathlony pojedziemy w 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.