Biegiem i rowerem po „Mazowieckiej Szwajcarii”

Dymek duathlon, zawody 8 Comments

logo_mazowiecka_szwajcariaZapraszamy na trzecią edycję „Duathlonu po Mazowieckiej Szwajcarii”, który odbędzie się 1 maja w Brudzeniu Dużym. Dwie poprzednie edycje zawodów polegających na biegu, jeździe na rowerze i biegu odbyły się w wersji przełajowej na rowerach górskich. Aby możliwość start większej liczbie zawodników tegoroczna edycja odbędzie się w formule szosowej, ale udział mogą wziąć zawodnicy na wszystkich rodzajach rowerów. Zawodnicy będą musieli pokonać 5 km biegiem, 23 km na rowerze i raz jeszcze 3 km biegiem. Trasa biegowa zostanie poprowadzona w parku przy Gimnazjum w Brudzeniu, natomiast część rowerowa malowniczymi trasami Gminy Brudzeń Duży. Strefa zmian zostanie ulokowana na boisku „Skrwy” Brudzeń, więc publiczność będzie miała doskonałą możliwość do obserwowania przebiegu rywalizacji.

Jacek-Żółtowski-18

Podczas duathlonu zawodników na części kolarskiej będzie prowadził wyjątkowy pilot. Michał Bąkiewicz, kierowca z licencją wyścigową i rajdową! Płocczanin będzie pilotował zawodników swoim Suzuki Swift GTI w specyfikacji A-grupowej, na którym zdobył tytuł II Wicemistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w 2012 roku. Bąkiewicz to pasjonat sportu, maratończyk. Trasa kolarska jest wyjątkowo szybka, więc na pewno Bąkiewicz będzie musiał skorzystać z wyższych biegów.

bakiewicz

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają pakiet startowy, a w nim koszulkę, wodę, bon na posiłek regeneracyjny oraz materiały promocyjne sponsora zawodów –Decathlon Płock

baseline POLOGNEDecathlon Płock – Największy sklep sportowy w Twojej okolicy

Faworytem zawodów jak na razie jest Łukasz Kalaszczyński, zwycięzca pierwszej edycji zawodów, zawodnik PTT DELTA. Jest jednak szansa, że przybędzie mu rywal międzynarodowego formatu, ponieważ organizatorzy prowadzą rozmowy z czołowym duathlonistą Europy.

Kalach

W klasyfikacji generalnej najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymają nagrody finansowe, natomiast w kategoriach wiekowych karty podarunkowe DECATHLON. Wszyscy, którzy ukończą duathlon otrzymają pamiątkowy medal.

Organizatorem zawodów jest Gmina Brudzeń Duży. Współorganizatorem PTT DELTA, a sponsorem zawodów DECATHLON, a partnerem „Biegaj z Dymkiem”.

Biegaj z Dymkiem LOGO

Elektroniczne zapisy prowadzone są poprzez stronę Ultimasport.

literature_32x32http://formularz.ultimasport.pl/232/index.php

3d_32x32REGULAMIN 3duathlonu po mazowieckiej szwajcarii w3

Comments 8

 1. chciałbym się zapisać czy konieczne jest dla amatorów zaświadczenie lekarskie czy wystarczy tylko oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych?

  1. Post
   Author

   witam! w formularzu zapisów znajduje się oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na udział w zawodach. Przy zapisywaniu się proszę odznaczyć deklarację, a wtedy badanie lekarskie nie będzie potrzebne.

 2. Witam, prosiłbym o zdjęcie lub wzór pamiątkowego medalu za ukończenie 3 Duathlonu po Mazowieckiej Szwajcarii. A także informacje, ew. foto koszulki dodawanej do pakietu startowego. Z góry dziękuję.

  1. Post
   Author

   witam! medal, jak i koszulka, będą zaprezentowane na naszej stronie około 25 marca. Projekty mamy gotowe, ale dopinamy sprawę jeszcze jednego sponsora. Z tego powodu nie produkujemy jeszcze medali i koszulek.
   Medal będzie odlewany, a koszulka techniczna będzie biała, marki Kalenji. Z przodu będą logotypy sponsorów i organizatorów, a z tyłu napis. Proszę o trochę cierpliwości. Wkrótce odłonimy wszystkie szczegóły.

 3. Dlaczego Ultimasport nie ma w swoim programie zapisanych zawodników z podanym rocznikiem urodzenia , albo przynajmniej z przynależnością do kategorii wiekowej? Zapewne większość zawodników chciałaby znać swoich rywali na tych zawodach! Pozdrawiam!

  1. Post
   Author
 4. Pingback: Swiftem po Mazowieckiej Szwajcarii | blog michal-bakiewicz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.