Dziewiąty triathlon już jutro!

Dymek triathlon, zawody Leave a Comment

 

To już jutro! Po raz dziewiąty spotkamy się nad Zalewem Sobótka. Zawody wyjątkowe, bo połączone z obchodami 20 – lecia Płockiego Towarzystwa Triathlonu DELTA. Wyjątkowe także pod względem frekwencji. Prawdopodobnie po raz piąty z rzędu pobity zostanie rekord uczestników.

Także pod względem „jakościowym” czeka nas interesujące wydarzenie. Po rocznej przerwie do Płocka wraca Filip Przymusiński, któremu w starcie w naszym triathlonie nie przeszkadzają nawet przygotowania do debiutu w IronManie (25 września na Majorce). Zagrozić może mu Przemysław Szymanowski, zeszłoroczny zwycięzca, który powraca do formy po kilkumiesięcznej kontuzji. Od kilku lat niezmiennie naszym czarnym koniem jest Łukasz Kalaszczyński. W poprzednim roku Łukasz uplanował się na 3 miejscu w OPEN. Po raz pierwszy zawodnik PTT DELTA stanął na podium klasyfikacji generalnej naszego rodzimego triathlonu.

Organizatorem triathlonu jest PTT DELTA. Współorganizatorzy: Urząd Miasta Płocka, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Miejski Zespół Obiektów Sportowych oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

auto-forum

Sponsorami sobotnich zawodów są: Auto Forum Płock (firma jest także Partnerem Logistycznym imprezy)Intersport-rgb_3584

– Intersport – ufundował karty podarunkowe dla zawodników w kategoriach wiekowych

– Coca-Cola – dystrybutor wody „Kropla Beskidu” dla zawodników

cola

– MZOS J.B. w Płocku – ufundował nagrody finansowe dla zawodników w klasyfikacji general nej oraz karnety na Pływalnię Miejską „Podolanka” dla najlepszych płocczan  mzos – DeeM Studio Fizjoterapii – ufundowało 10 voucherów na swoje usługi oraz prowadzić będzie bezpłatny masaż dla zawodników w dniu zawodów.

 
DeeM baner 1x3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.