20-lecie PTT DELTA – zapraszamy na nasze zawody!

Dymek triathlon, zawody Leave a Comment

W tym roku Płockie Towarzystwo Triathlonu obchodzi 20-lat swojego funkcjonowania. W jubileuszowym roku nasz klub będzie aktywny na polu organizacyjnym.

Już 1 maja w Brudzeniu Dużym odbędzie się III Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii. Głównym organizatorem zawodów jest Urząd Gminy Brudzeń Duży, a DELTA jest współorganizatorem. Tym razem zawody odbędą się w formule szosowej. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie 5 km biegu – 23 km jazdy na rowerze – 3 km biegu. Bieg będzie rozegrany na terenie parku przyległego do terenów Gimnazjum. Strefa zmian na boisku „Skrwy” Brudzeń. Trasa kolarska jest niezwykle szybka. Dwie płaskie rundy bez nawrotów. Już wkrótce ruszają zapisy do imprezy.

start duathlonu

start duathlonu

Natomiast 14 czerwca nad Zalewem Sobótka odbędzie się dziewiąta odsłona triathlonu. Wzorem lat poprzednich zawodnicy będą rywalizować na dystansie sprint (750-20-5) oraz w Mistrzostwach Płocka Amatorów na dystansie 0,375-8-2,5. Po raz drugi w ramach zawodów odbędą się Mistrzostwa Polski Lekarzy w Triathlonie MTB. W poprzednim roku zawody ukończyła rekordowa ilość 235 zawodników. Zapisy do triathlonu zaczynamy już w lutym.

konkurs

czołówka triathlonu

W maju PTT DELTA zorganizuje IV Płockie Biegi Rodzinne. Tegoroczna edycja zawodów wpisze się obchody Międzynarodowego Święta Rodziny. Dzieci, rodziców, dziadków zapraszamy na Kort pod Lasem. Dokładny termin imprezy zostanie podany w lutym.

dekoracja zwycięzców podczas III Płockich Biegów Rodzinnych

dekoracja zwycięzców podczas III Płockich Biegów Rodzinnych

PTT DELTA jest także współorganizatorem największej masowej imprezy sportowej w Płocku. III Półmaraton Dwóch Mostów odbędzie się 14 września. Czy i tym razem pobity zostanie rekord frekwencji, który wynosi 805 osób?

biegacze z Ukrainy

biegacze z Ukrainy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.